Yazılım Mühendisi & Uzmanı Yetiştirme ve Geliştirme Programı

İstihdam Garantili
Sıfırdan Yazılım Mühendisi & Uzmanı Yetiştirme ve Geliştirme Programı

Eğitimimiz kimler için uygundur?

Eğitime katılacak kişilerin 35 yaşını aşmamış olması beklenmektedir. Eğitime uygunluk için mülakat ve sınav süreçleri bulunmaktadır. Mülakat ve sınavda başarı göstermeniz durumunda Yazılım Mühendisi / Uzmanı olma motivasyonu, literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce ve temel bilgisayar bilgisi yeterlidir.

Hemen Başvur
Eğitimimiz kimler için uygundur?
Sıfırdan İleriye!

Sıfırdan İleriye!

Yazılım Mühendisi & Uzmanı Yetiştirme Programı tüm öğrencilerin giriş seviyesinde bilgiye sahip oldukları düşünülerek tasarlanmıştır. Sıfırdan başlayan eğitimimiz 540 saatlik derslerin minimum %95 ‘ine katılım sağlayan, eğitim esnasında verilen ödevleri eksiksiz yapan ve eğitmen eşliğinde yapılacak projeleri başarıyla tamamlayan tüm öğrencileri Mid/Senior seviyede mezun etmeyi hedeflemektedir.

Hemen Başvur

Sertifikalı Yazılım Mühendisi & Uzmanı
Hangi Unvanlarla Çalışabilir?

 • Microsoft Yazılım Mühendisi
 • Yazılım Uzmanı
 • Yazılım Mühendisi
 • Yazılım Danışmanı
 • Yazılım Destek Uzmanı
 • Yazılım Destek Mühendisi
 • Kıdemli Yazılım Danışmanı
 • Kıdemli Yazılım Uzmanı
 • Kıdemli Yazılım Mühendisi
 • Yazılım Geliştirme Uzmanı

Sertifikalı Yazılım Mühendisi & Uzmanı
Nerelerde Çalışabilir?

 • Büyük Kurum veya Şirketlerin Yazılım Departmanlarında
 • Yazılım Çözümleri Üreten Şirketlerde
 • Yazılım Danışmanlık Hizmetleri Veren Kurumlarda
 • KOBİ’lerin Yazılım Departmanlarında
 • Microsoft İş Ortaklarında

Eğitimin İçeriği Nedir?

Öğrencilerin giriş seviyesinde bilgiye sahip oldukları düşünülerek tasarlanmış olan eğitim programımız hem teorik hem de uygulamalı olarak tam donanımlı olmanızı hedeflemektedir. Tüm eğitim programımız boyunca işlenecek olan müfredatımıza ulaşmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Eğitim Programı
Eğitimin İçeriği Nedir?

Eğitim Sonunda Hangi Sertifikalara Sahip Olabilirsiniz ?

Eğitimin Hedeflediği Uluslararası Geçerliliği olan Sertifika Programları:

Microsoft Sertifikalı Eğitmenlerimiz (MCT) tarafından verilecek bu eğitimi tamamlayan katılımcılar, aynı zamanda sertifikasyon sınavlarına girerek Dünya çapında tanınan eğitim sertifikalarına sahip olabileceklerdir. • Exam 70-480: Programming in HTML5 with JavaScript and CSS3 • Exam 70-486: Developing ASP.NET MVC Web Applications • MCP Microsoft Certificated Professional

BT Akademi'den Almaya Hak Kazanacağınız Sertifikalar:

Eğitimimize %95 oranında katılım gösteren, eğitim müfredatına göre uygulanan sınav/projeleri eksiksiz tamamlayan ve eğitim esnasında aktarılan geri bildirimler doğrultusunda ilgili alanlarda kendisini geliştirerek “İnsan Kaynakları Koçluk & Mentörlük” süreçlerimize eksiksiz olarak katılan öğrencilerimize QR kod destekli “İstihdam Garantisi” ve “BT Akademi Başarı Sertifikası” verilmektedir.

Eğitimin İçerdiği Ekstra Avantajlar!

Katılım & Başarı
Sertifikası

Ders Saatleri Dışında
Ekstra Canlı Destek

Yapılan Her Dersi Video
Kayıttan Takip Edebilme

%100 Öğrenme Garantisi
ve Eğitim Tekrar İmkanı

Süreç Nasıl İşliyor?
Süreç Nasıl İşliyor?

NEDEN BT AKADEMİ'DE EĞİTİM ALMALIYIM?

Kurumların iş ve sektörlerindeki rekabet güçlerini; bilişim altyapılarına katma değer katarak arttırmak amacıyla kurulan BT Akademi, bu kültürle müşterilerine hizmetlerini sunuyor.

Nasıl Katılabilirim?
Başarılı! Mesajınız bize ulaştı. En kısa sürede size ulaşacağız.
Hata! Mesajınız gönderilirken bir hata oluştu.
Nasıl Katılabilirim?

En Çok Merak Edilenler

İstihdam garantili eğitimlerimizin ücreti ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak için başvuru formumuzu doldurmanızın sonrasında eğitim danışmanlarımız sizi arayarak detaylı bilgi paylaşacaktır.

Front-End eğitimi 395 saat ve Yazılım & Sistem eğitimleri ise 540 saat sürmektedir.

Eğitimlerimizi tamamladığınızda hangi sektörlerde ve hangi unvanlarla çalışabileceğiniz ile ilgili detaylı bilgilere eğitimlerimizin bilgilendirme sayfalarından ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu konudaki sorularınızı sizi arayacak eğitim danışmanımıza iletebilirsiniz.

Eğitime katılmanızın ana kriteri bu alanda eğitim almaya istekli olmanız ve derslerimize eksiksiz katılma motivasyonunuzun bulunmasıdır. Diğer detaylara ise eğitim bilgilendirme sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Başvuru formumuzu doldurduktan sonra ön şartları sağlamınız durumunda eğitim danışmanımızla yapacağınız toplantı sonrasında eğitim programımız için uygun görülmeniz halinde mülakata davet edilerek süreciniz başlatılır. / Başvuru formunu tamamlamanızın ardından eğitim danışmanlarımız sizi arayarak ilgili eğitimimizi tercih etmenize etki eden detayları sizle görüşerek ve sorularınızı yanıtlayarak karşılıklı olumlu değerlendirme sağlanması neticesinde sizi online olarak gerçekleşen bilgilendirme toplantısına davet ediyor. Bu toplantıda eğitimimizin hedefleri, kazanımları, içeriği ve kapsamı hakkında bilgiler verilerek tüm sorularınız yanıtlanıyor ve eğitime katılmak istemeniz durumunda sınav & mülakat aşamasına geçilerek ilgili aşamlarda da başarılı olmanız durumunda kayıt sürecine dahil oluyorsunuz.

Eğitim programlarımız için 35 yaşınızı aşmamış olmanız ve literatürü takip edebilecek kadar İngilizce ve temel bilgisayar bilgisi yeterlidir. / Eğitimimiz için herhangi bir mezuniyet şartı aranmamaktadır. İstihdam garantisi elde edebilmeniz için 35 yaşını aşmamış olmanız ve eğitimimizde başarılı olabilmeniz için literatürü takip edebilcek seviyede İngilizce bilmeniz & temel bilgisayar bilginizin olması yeterlidir.